+48 515 264 500 - od 0800 - 1700 w dni robocze
Opon-Auto.pl - Sklep z oponami

Nowe opony zimowe na sezon 2013/2014.

Nowe opony zimowe na sezon 2013/2014.

Przegląd opon zimowych, które zadebiutują w sezonie zimowym 2013/2014.

Firestone Winterhawk 3 - nowe opony zimowe do samochodów osobowych

Nowe opony Firestone Winterhawk 3 to produkt środka, opony o dobrej równowadze pomiędzy jakością, a ceną.

Firestone Winterhawk 3 to opony zimowe zastępujące modele Winterhawk 2 Evo oraz Winterhawk 2V Evo. Cechują się wyważonymi osiągami na śniegu oraz mokrej i suchej nawierzchni oraz dłuższą żywootnością.

Nowy, kierunkowy bieżnik opony Firestone Winterhawk 3 z pewnością poradzi sobie zarówno na mokrym, jak i zaśnieżonej trasie.


Uniroyal MS Plus 77 - nowe opony zimowe do samochodów osobowych

Zmienne warunki zimowe w Europie wywierają znaczący wpływ na projektowanie opon zimowych.

Idealnym tego przykładem są nowe opony zimowe Uniroyal MS Plus 77. Bieżnik opony został zbudowany tak, by radzić sobie ze zarówno ze śniegiem, błotem czy wodą.

Centralny rowek obwodowy oraz system kanałów odprowadzających skutecznie chroni przed aquaplaningiem. Nowe opony zimowe Uniroyal MS Plus 77 posiadają kierunkowy-zaczepny bieżnik,duża ilość lamelek poprawia hamowanie.


Bridgestone LM-80 Evo - nowe opony zimowe 4x4

Na sezon zimowy 2013/2014 największy producent opon na świecie - Bridgestone - wprowadza ulepszenie w segmencie - opony zimowe Bridgestone LM-80 EVO.

Bridgestone LM-80 to opony zimowe, które w 2012 roku zwyciężyły w teście ADAC 215/65r16. Opony zimowe Bridgestone LM-80 Evo zastąpią w obecnym sezone całą gamę modelu LM-80, gdyż poprawiono w nich osiągi zimowe oraz na powierzchni mokrej i suchej.


Vredestein Wintrac Xtreme S - nowe opony zimowe premium dla pojazdów UHP.

Nowe opony zimowe Vredestein Wintrac Xtreme S to kolejna nowość na sezon zimowy 2013/2014.

Holenderski producent klasy Premium, znany z dbałości o jakość i świetnego wzornictwa, po raz kolejny prezentuje opony najwyższej klasy. Vredestein Wintrac Xtreme S to opony zimowe od których można wymagać więcej. Pewna trakcja na śniegu i lodzie jest wyposażeniem standardowym. Jednak taki producent opon jak Vredestein oferuje w swoich produktach wiele więcej. Precyzyjnie zaprojektowany bieżnik opony Vredestein Wintrac Xtreme S zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni oraz niski poziom hałasu. Mieszanka gumowa została dobrana tak, aby radzić sobie w ekstremalnych temperaturach, ale również chronić przed ścieraniem i obniżać zużycie paliwa.

Wszystko to sprawia, że nowe opony Vredestein Wintrac Xtreme S to idealny wybór dla najszybszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów.


Dunlop SP Winter Response 2 - nowe opony zimowe dla samochodów małych i kompaktowych

Po 6 latach od premiery opony SP Winter Response nadszedł czas na odświeżenie zimowego modelu opony Dunlop. Nowe opony zimowe Dunlop SP Winter Response 2 różnią się jednak znacząco od poprzednika, bliżej im do opony Dunlop SP Winter Sport 4D niż do opony Dunlop SP Winter Response.

Kierunkowy bieżnik, z licznymi nacięciami i kanałami odpływowymi, doskonale radzi sobie z trakcją na śniegu oraz zapewnia bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni. Dodatkowym atutem opony Dunlop SP Winter Response są wysokie noty na etykiecie.


Apollo Alnac Winter - nowe opony zimowe na rynku polskim.

Gigant oponiarski z Indii, który niedawno kupił holenderską firmę Vredestein, wkracza na rynek polski. Nowe opony zimowe Apollo Alnac Winter to propozycja dla klientów, którzy szukają opon o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Alnac Winter to opony zimowe, które idealnie wpisują się w europejskie warunki klimatyczne.

Nowe opony zimowe Apollo, dzięki kierunkowej rzeźbie bieżnika, świetnie radzą sobie z trakcją i hamowaniem na śniegu. Jednak zima w naszym klimacie to również błoto i woda, a dla opon Apollo Alnac Winter nie jest to problem. Dodatkowo, wysokie parametry na etykietach i przystępne ceny sprawiają, że nowe opony zimowe Apollo Alnac Winter będą z pewnością hitem sprzedażowym tegorocznej zimy.

Poznaj więcej ciekawostek

Opony Goodyear z technologią radiowej identyfikacji
Zmiany na rynku oponiarskim ,które czekają nabywców od połowy roku 2012 i ciągły rozwój technologii owocuje nowościami. W czekającym nas sezonie zimowym będziemy mieli okazje testować opony firmy Nokian WR D3 i WR A3 ,będące wynikiem badań,testów i wielol
Opony Goodyear, Dunlop, Fulda. Nowe modele opon letnich prezentuje koncern Goodyear&Dunlop Tyres na sezon letni 2012. Goodyear EfficientGrip SUV, Dunlop Sport Maxx RT i Fulda EcoControl HP
Poznajmy się. Firma Blask Auto Serwis - właściciel sklepu Opony-Auto.pl - jest liderem w sprzedaży opon w Zielonej Górze. Nasza profesjonalna kadra zawsze jest do Państwa dyspozycji. Zadowolenie Klienta jest zawsze naszym priorytetem.