+48 515 264 500 - od 0800 - 1700 w dni robocze
Opon-Auto.pl - Sklep z oponami

Vredestein Ultrac Satin 225/50R17

już od 438,65 PLN sprawdź czas dostawy

Producent Vredestein Model Ultrac Satin
Rozmiar 225/50R17 Sezon letnie
Indeks nośności 98 Indeks prędkości Y
Czas dostawy Dodatkowe informacje Cena Zamów
24h 2016 ostatnie 4 sztuki 438,65 PLN Kup teraz

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas - pomożemy Ci dobrać najlepsze opony

+48 515 264 500

Infolinia czynna w dni robocze od 0800 do 1700. Możesz też wysłać nam wiadomość - kontakt

Ekonomia

klasaC

Hałas

w dB71

Zachowanie na mokrej nawierzchni

klasaA

Vredestein Ultrac Satin

Vredestein Ultrac Satin to opony letnie klasy Premium, przeznaczone do samochodów wyższej klasy oraz typu SUV.
Bieżnik opony Ultrac Satin został zaprojektowany przez włoskiego projektanta Giugiaro.

Doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni i niskie opory toczenia 
Zastosowanie wyjątkowej, zwiększającej trakcję żywicy i rowków bieżnika w kształcie litery Z pozwoliło osiągnąć niespotykaną przyczepność i właściwości jezdne na mokrej nawierzchni. 
Zaokrąglony kształt powierzchni styku z podłożem połączony z asymetrycznym bieżnikiem zwiększa precyzję prowadzenia i sterowność. 
Niskie opory toczenia i równomierna przyczepność na mokrej nawierzchni zostały osiągnięte dzięki wiedzy naszych inżynierów poprzez zastosowanie optymalnej geometrii i wprowadzenie udoskonaleń w następujących pięciu obszarach: bieżnik, kształt bieżnika, ścianka boczna, opasanie i rant.

Właściwości opon Vredestein Ultrac Satin w skrócie:

Doskonałe właściwości podczas hamowania: droga hamowania przy prędkości 80 km/h i większej jest o 3,3 m krótsza*
Komfort, precyzja i kontrola prowadzenia
12% lepsza przyczepność na suchej nawierzchni*
10% lepsza przyczepność na mokrej nawierzchni*
Niskie opory toczenia = mniejsze zużycie paliwa i ograniczenie emisji CO2
W 100% zasłużone oznaczenie A w zakresie drogi hamowania na mokrej nawierzchni, oporów toczenia (C/B) i poziomu hałasu (71 dB)
Dostępne w rozmiarach 16–18 cali i z indeksami prędkości W i Y (więcej rozmiarów do 20" cali będzie dostępnych w późniejszym okresie tego roku). 
* W porównaniu z poprzednikiem Ultrac Cento (rozmiar: 245/40R18 Y) w ramach wewnętrznych testów.

Firma Vredestein zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie Produktów wyprodukowanych przez Producenta, przy używaniu ich zgodnie z przeznaczeniem.

Gwarancją objęte są wyłącznie wady Produktu wynikłe podczas jego eksploatacji z przyczyn tkwiących uprzednio w Produkcie, obejmujące wady konstrukcyjne, materiałowe i wykonawcze.

Vredestein udziela gwarancji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez okres gwarancyjny wynoszący 3 (trzy) lata, liczony od daty produkcji Produktu lud od momentu osiągnięcia całkowitego zużycia Produktu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Gwarancja nie obejmuje wad Produktu wynikających z:
nieprawidłowego transportu, przechowywania niezgodnie ze standardami branży oponiarskiej i użytkowania Produktu, podczas których narażony jest on w szczególności na odkształcenia wynikające z nadmiernych nacisków, uderzeń, oddziaływania substancji chemicznych i wysokich temperatur,
eksploatacji produktu niezgodnie z niego przeznaczeniem i/lub parametrami technicznymi.
nieprawidłowego montażu lub demontażu Produktu, w tym montażu na obręcz o niewłaściwym rozmiarze lub typie, lub zastosowania podczas montażu dętki, ochraniacza lub zaworu o nieprawidłowym typie lub wymiarze innym, niż zalecane przez Producenta,
eksploatacji nadmiernie obciążonego pojazdu, powodującego przekroczenie dopuszczalnej nośności Produktu określonej przez Producenta i/lub dopuszczalnych nacisków na osi, wyszczególnionych na tabliczce znamionowej pojazdu i dozwolonych przez obowiązujące przepisy,
niewłaściwego użytkowania i stylu jazdy, w tym w szczególności jazdy z nadmierną prędkością, gwałtownego hamowania lub
przyspieszania,
niewłaściwego stanu technicznego pojazdu, w szczególności nieprawidłowej geometrii zawieszenia, niewyważenia kół, uszkodzonych lub zużytych amortyzatorów, poduszek, tulei metalowo – gumowych, sprężyn, resorów i innych elementów zawieszenia, a także nieprawidłowo działających systemów hamulcowych oraz antypoślizgowych,
nadmiernego zużycia wynikającego z eksploatacji Produktu w ekstremalnych warunkach drogowych i pogodowych,
eksploatacji Produktu z nieprawidłowym ciśnieniem wewnętrznym w stosunku do zaleceń producenta pojazdu i/lub Producenta,
wszystkich uszkodzeń mechanicznych, w tym także spowodowanych oddziaływaniem substancji chemicznych,
użycia w zawodowych sportowych lub innych wydarzeniach mających cechy współzawodnictwa sportowego,
zdarzeń naturalnych lub spowodowanych innymi okolicznościami, pozostałymi poza kontrola producenta pojazdu i Producenta, w tym w szczególności takich jak: wypadek drogowy, pożar, powódź, itp.

Gwarancja nie obejmuje Produktów:
naprawianych, bez względu na sposób naprawy i podmiot, który naprawy dokonał,
bieżnikowanych, bez względu na technologię, jakość wykonania oraz podmiot odpowiedzialny za ten proces,
z nieczytelnym, usuniętym lub uszkodzonym numerem DOT,
całkowicie zużytych

Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu ogumienia .

Gwarant oświadcza, iż reklamacja powinna być rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego Produktu do miejsca jego zakupu.

W przypadku uznania reklamacji na wadę Produktu zgłoszoną w okresie obowiązywania gwarancji Nabywca ma prawo:
do bezpłatnej wymiany Produktu na nowy, wolny od wad, jeżeli wada Produktu ujawni się w okresie pierwszych 12 miesięcy użytkowania Produktu.
do obniżenia kosztu zakupu Produktu, jeżeli wada Produktu ujawni się w okresie po upływie pierwszych 12 miesięcy użytkowania Produktu. Koszt zakupu Produktu zostanie pomniejszony o kwotę odpowiadającą Procentowemu Stopniowi Zużycia Produktu. Przez koszt zakupu Produktu rozumie się aktualną na dzień obniżenia kosztu zakupu Produktu, cenę detaliczna Produktu.

Gwarancja, której udziela Gwarant nie obejmuje odpowiedzialności za szkody na majątku lub osobie, których doznał lub za które jest odpowiedzialny Uprawniony z gwarancji, a będące skutkiem wad Produktu stwierdzonych w okresie obowiązywania gwarancji.

Udzielenie przez Gwaranta gwarancji nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Nabywcy wynikających z Ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Okazje cenowe na opony letnie 225/50R17